• Peruka Isabelle - brązowa
  • Czerwony gorset i stringi Chilirose
  • Lubrykant na bazie wody, rozgrzewający 100 ml
  • Olejek do masażu / Lubrykant wanilia + cynamon
  • Lubrykant wodny bezzapachowy Pasante
  • Klepka z erotycznym puszkiem
  • Zmysłowe I Bardzo Kobiece Body „S” Anais Aisha
    Zmysłowe I Bardzo Kobiece Body „S” Anais Aisha
Mar 142018
 
WE-VIBE - GALA
Stara cena: 539.90 zł
cena: 499.90 zł


WE-VIBE GALA


Innowacyjna konstrukcja Gali jest pierwszą tego rodzaju, wykorzystującą dwa silniki Tango zamknięte w jedwabiście gładkim silikonie. Każdy silnik pracuje niezależnie i razem dla intensywnych doznań. Jego wyprofilowany kształt jest łatwy do trzymania i ma odpowiedni rozmiar dla wygodnej ręcznej zabawy.

Działanie z aplikacją

Połącz się ze swoim partnerem niezależnie od odległości za pomocą bezpłatnej aplikacji We-Connect. Łatwy w użyciu, pozwala także kontrolować nawzajem produkty We-Vibe w czasie rzeczywistym. Dzięki naszym zaprogramowanym trybom i możliwości tworzenia własnych, niestandardowych wibracji, Twoja gra będzie nieograniczona!
WE-VIBE - GALA

Cechy:

– Potężne wibracje rumbly. Zintensyfikuj grę dzięki dwóm poradom przyjemności, niezależnie napędzanym przez własny silnik dla głębokich, silnych wibracji.
– Łatwe sterowanie 3 przyciskami ON / OFF, tryby i 10 poziomów intensywności.
– Dzięki bezpłatnej aplikacji We-Connect możesz grać i dzielić kontrolę z dowolnego miejsca, tworzyć własne wibracje i grać razem z innymi produktami We-Vibe®.
– Akumulator USB. Wygodny i ekologiczny, Gala nadaje się do wielokrotnego ładowania i wystarcza na 2 godziny gry na jednym ładowaniu. Nie ma potrzeby kosztownych i marnotrawnych baterii jednorazowych.
– Wodoodporny. Gala jest w 100% wodoodporny, dzięki czemu można go łatwo nosić w dowolnym miejscu i łatwo się go czyści.
– Alarm niskiej mocy. Wiedz, kiedy twój wibrator potrzebuje naładowania, aby był gotowy, kiedy jesteś.
– Różowy kolor.
– Materiały: Silikon bezpieczny dla ciała – wolny od ftalanów i BPA i wykonany bez lateksu
– Czas ładowania 90 minut
– Czas pracy: do 2 godzin
– Wymiary 57,5 ​​mm x 116,3 mm x 34,7 mm

Najlepsze stosowanie:

Wibratory, a także erotyczne gadźety wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone ze swoim wymarzonym gadżetem będzie Be lover Aqua.

WE-VIBE - GALA