• OVO - B7 czerwony
  • Bathmate Hercules - Przezroczysty + Penilarge 60 tab - Kompleksowe działanie
  • Romantyczna sukienka z koronki
  • LELO Luna - Śliczne Koraliki Intymne
  • Wielka murzyńska pupa - Naturalna wielkość
  • Masażer Prostaty Nexus Glide
Mar 232018
 
*Sweet Sensations - Millenium Star
cena: 100.00 zł
Cena: 69.90 zł


 

*Sweet Sensations - Millenium Star

Millenium Star – zmysłowa i elektryzująca

 

*Sweet Sensations - Millenium Star     *Sweet Sensations - Millenium Star

 

Millenium Star jest zestawem sexy halki i stringów dla kobiety, która chce podkreślić swoją wyjątkowość i zdumiewające piękno. Jest to bardzo seksowny i bardzo bodudzający wyobraźnię zestaw, który łączy w sobie klasyczny, prosty krój z niewyobrażalną zmysłowością i ferią szczegółów oddziaływujących na zmysły. Delikatna koronka okryje Twoje ciało, uchylając rąbka tajemnicy, jaka się pod nią znajduje. Odważny, prowokujący dekolt ozdobiony eleganckim, srebrnym łączeniem przykłuje uwagę partnera do odpowiedniego miejsca. On na pewno doceni jak Millenium Star pięknie podkreśla Twoje kształy i uzupełnia się z Twoją własną namiętnością prawdziwej kochanki.

 

 

 *Sweet Sensations - Millenium Star 

Sweet Sensations, seria ekskluzywnej bielizny dla kobiet, które chcą kusić i wabić

Seks jest ważną częścią związku. Jest wyrazem uczuć i dlatego też trzeba zadbać o to, by był on wyjątkowy i wciąż świeży. Chwile we dwoje powinny być momentem w którym poznajemy naszego partnera i realizujemy z nim nasze intymne pragnienia i zachcianki,

Seria bielizny Sweet Sensations została stworzona tak, abyś bez wstydu i niepotrzebnego zażenowania, które potrafią zniszczyć te wspólne chwile we dwoje, mogła zaprezentować swoją kobiecą i seksowną stronę. Produkty marki Sweet Sensations są subtelne, ale też bardzo zmysłowe i stylowe. Nie są wyuzdane ani niesmaczne. Celem twórców było uniknięcie niepotrzebnej wulgarności i skupienie się na podkreśleniu kobiecej delikatności i elektryzującej ponętności.

 

*Sweet Sensations - Millenium Star

Bielizna Sweet Sensatiosn powstała w połączeniu z wiedzą seksuologów i mistrzów produkcji, którzy wspólnie osiągnęli zamierzony cel: stworzyli produkty o niesamowitej jakości i silnym oddziaływaniu na wyobraźnię. To prawdziwa uczta dla zmysłów.

 

 

 *Sweet Sensations - Millenium Star

*Sweet Sensations - Millenium Star

W zestaw wchodzi koszulka i stringi.

Dystrybutor: Sweet Sensations

Rozmiar: Uniwersalny (S/M) więcej informacji poniżej

Skład: 92% polyamide, 8% elastane

 

*Sweet Sensations - Millenium Star